Język:
Language PL Language EN
Waluta:
0
« powrót
LPGTECH

Sterownik LPGTech 328 OBD 8 cyl komputer

opinii: 0

Opis produktu

Sterownik LPGTech 328 OBD 8 cyl komputer

 

Kompletacja

  • Sterownik LPGTECH 328 OBD 8 cyl komputer

 

Opis zastosowania

TECH-320 OBD to seria sterowników mikroprocesorowych w aluminiowej obudowie na tradycyjnej 56-pinowej wiązce. Sterowniki tej serii przeznaczone są do silników maksymalnie 4/6/8 cylindrowych (w zależności od wersji), możliwe jest również równoległe podłączenie dwóch sterowników, co pozwala na sterowanie dopływem gazu w silnikach 10/12/14/16 cylindrowych. Kompaktowa obudowa o niewielkich wymiarach 190 x 125 x 30 mm pozwala na montaż sterownika w trudno dostępnych miejscach.

Wersja sterowników TECH-320 OBD zawiera wszystkie funkcje i zabezpieczenia standardowych wersji sterowników TECH-320, gwarantując doskonałą jakość i osiągi. Dodatkowo seria TECH-320 OBD komunikuje się z protokołami CAN (11/500; 29/500; 11/250; 29/500), ISO 14230 slow, ISO 14230 fast, ISO 9141. Do połączenia z instalacją samochodu wykorzystuje się te same przewody niezależnie od wykorzystanego protokołu. Kolejnym atutem jest możliwość wykorzystania sterownika jako skanera OBD, dzięki któremu prócz odczytu korekt i błędów można sprawdzić, udostępniane przez sterownik OBD, parametry pracy pojazdu.

Seria sterowników TECH-320 OBD daje możliwość ustawienia automatycznego kasowania błędów (maksymalnie 8). Sterownik automatyczne usuwa błędy wpisane wcześniej w tabeli. W przypadku wystąpienia innych nieprawidłowości kasowanie się nie odbędzie, aby świecąca lampka check engine powiadomiła kierowcę o konieczności sprawdzenia systemu silnika.

TECH-320 OBD po połączeniu się z systemem diagnozy pojazdu, zbiera mapy wartości korekt czasu wtrysku na benzynie i gazie. Po włączeniu adaptacji OBD system samoczynnie modyfikuje skład mieszanki, aby odchylenia pomiędzy mapami zmniejszyły się do zera, czyli do idealnego ustawienia auta. Funkcja zaawansowanej autoadaptacji gwarantuje bezproblemowe działanie instalacji gazowej, monitorując bieżącą pracę systemu oraz korygując czasy wtrysku gazu.

Opis pobrany ze strony producenta lpgtech.pl

Cena dotyczy 1 szt. produktu.

 

Chcę napisać opinię
Dodaj opinię
« powrót
Copyright © 2013-2020 P.H.U. LPG AUTO GAZ
Realizacja artnex.pl
X
Niestety jesteśmy poza biurem.
Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie,
kiedy wrócimy do pracy?
Podaj swój numer telefonu
11 klientów dzisiaj zamówiło rozmowę z nami.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych.
Tylko oddzwonimy.