Język:
PL EN
Waluta:
0

Regulamin

I.    Postanowienia ogólne

1. Agsiedlik.pl to sklep internetowy, dostępny w domenie internetowej agsiedlik.pl zwany dalej Sklepem. Sklep dokonuje sprzedaży detalicznej towarów poprzez zawieranie transakcji kupna-sprzedaży z Klientami składającymi zamówienia drogą elektroniczną poprzez stronę www.agsiedlik.pl i podstrony z nią związane, za pośrednictwem sieci Internet.

2. Właścicielem Sklepu jest:

Ewa Siedlik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LPG AUTO GAZ"
Skrzyszów 44a
33-156 Skrzyszów

REGON: 852620800
NIP: 873-133-23-53
tel.: 603 775 778

 

Dla klientów z Polski:
Numer konta
: mBank 32 1140 2004 0000 3802 5514 8195

 

Dla klientów z zagranicy:
Numer rachunku IBAN: PL32 1140 2004 0000 3802 5514 8195
Numer BIC: BREXPLPWMBK


3. Kontakt ze Sklepem jest możliwy pod następującym adresem poczty elektronicznej kontakt@agsiedlik.pl oraz numerem telefonu 603 775 778 (opłata za połączenie wg. stawek operatora).

 

 

II. Realizacja zamówienia i dostawa

1. Dokonywanie zamówień na towary oferowane w sklepie internetowym agsiedlik.pl możliwe jest po dokonaniu rejestracji poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego (zakupy przez rejestrację) bądź przez podanie niezbędnych danych osobowych i adresowych, umożliwiających realizację zamówienia (zakupy bez rejestracji).


Zamówienia można składać 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Dokonując zakupów bez rejestracji Klient zobowiązany jest zapoznać się i zaakceptować treść regulaminu agsiedlik.pl oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

 

 

W celu dokonania zakupów z rejestracją należy uzupełnić formularz rejestracyjny poprzez podanie następujących danych: adresu e-mail, hasła oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych (danych obowiązkowych), a także potencjalnych danych dotyczących wysyłki zakupionych towarów.

 

W momencie wysłania formularza zawierana jest umowa dotycząca prowadzenia Konta pomiędzy Ewa Siedlik PHU "LPG AUTO GAZ" a Klientem, której przedmiotem są usługi świadczone przez Ewa Siedlik PHU "LPG AUTO GAZ", zgodnie z niniejszym regulaminem.

2. Każdy produkt dostępny w agsiedlik.pl jest fabrycznie nowy, wolny od wad prawnych i fizycznych.

 

 

3. Ceny towarów podane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT (cena brutto). Ceny nie zawierają kosztów dostawy. Na każdy sprzedany produkt wystawiany jest paragon lub Faktura VAT, w zależności od wyboru Klienta.

 


4. Dostawa zamówionego produktu jest realizowana przy udziale firm kurierskich lub Poczty Polskiej na terenie Polski, poza granicami kraju wysyłka kurierem UPS. Klient ponosi koszty dostawy określone w cenniku znajdującym się w zakładce "Płatności i dostawa"  http://www.agsiedlik.pl/platnosc-i-dostawa.html Sklep prowadzi wyłącznie sprzedaż wysyłkową, oznacza to, że nie ma możliwości odbioru osobistego.

 

 

5. Umowa dotycząca zakupu danego produktu zawarta pomiędzy Klientem a Ewa Siedlik PHU "LPG AUTO GAZ" w agsiedlik.pl ma charakter terminowy i trwa przez cały okres realizacji zamówienia. Miejscem spełnienia świadczenia zakupionych towarów w agsiedlik.pl jest adres dostawy wskazany przez Klienta.

 

 

6. Czas realizacji zamówienia wynosi nie więcej niż 4 dni roboczych, natomiast kupujący jest zobowiązany do zapłaty za zamówienie w ciągu 14 dni od dnia zawarcia umowy. W przeciwnym przypadku zamówienie nie zostanie zrealizowane. Termin otrzymania przesyłki to czas na skompletowanie zamówienia, płatność oraz czas dostawy.

 

 

7. Zamówienia wysyłkowe realizowane są za pośrednictwem spedytorów: Kurier DPD oraz Poczta-Polska na terenie Polski, poza granicami kraju wysyłka kurierem UPS.

 

 

8. Ewa Siedlik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LPG AUTO GAZ" nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia wynikające z pracy Poczty Polskiej, Kuriera DPD czy też UPS.

 

 

9. W sytuacji gdy zamówienie nie będzie możliwe do realizacji zastrzegamy sobie prawo do wstrzymania lub odmowy zrealizowania zamówienia.

 

 

III. Termin i sposoby płatności

 

 

 

1. Obowiązkiem Klienta jest zapłata za zamówiony w agsiedlik.pl produkt, wraz z kosztami dostawy, nie później niż w terminie 14 dni od dnia zawarcia umowy, z wyjątkiem, gdy płatność następuje przy odbiorze.

 

Sklep proponuje następujące formy płatności:

 

 •     przelew na rachunek sklepu – w tytule przelewu należy podać numer zamówienia,
 •     opłata przy odbiorze (pobranie) – zapłata następuje gotówką, przy odbiorze przesyłki (wysyłka wyłącznie na terenie Polski),
 •    przelew za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej - PayPal (http://www.paypal.com), płatności przez system PayPal wykonywane są po zatwierdzeniu przez Klienta formularza transakcji w sklepie, wybraniu formy płatności przy wykorzystaniu karty płatniczej. Wówczas Klient jest przekierowany na stronę internetową PayPal, na którym następuje autoryzacja płatności.
  Bezpieczeństwo transakcji zapewnia PayPal (Europe) S.a r.l. & Cie, S.C.A. operator systemu PayPal.
 •     raty w systemie Santander - usługa za pośrednictwem firmy Santander. Dokładne informacje dostępne są w zakładce Sprzedaż ratalna Santander,
 • Credit Agricole Raty.

Wszystkie koszty dostawy określone są w cenniku znajdującym się w zakładce "Płatności i dostawa".


 

Skorzystaj z opcji płatności Credit Agricole Raty i wybieraj to, co najlepsze.
Przekonaj się jakie to proste:

 • przy każdym towarze, który może być kupiony na CA Raty – sprawdź wysokość raty
 • gdy kupujesz więcej rzeczy, za całe zakupy zapłacisz w ratach - wygodnie
 • z rat skorzystasz do max. kwoty 20 000 zł
 • samodzielnie dobierzesz ilość rat i ich wysokość, tak by spłata nie była dla Ciebie kłopotliwa
 • szybko i bez zbędnych formalności wypełnisz wniosek, bez wychodzenia z domu
 • umowę i zakupy dostaniesz do domu

Ewa Siedlik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LPG AUTO GAZ" oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności prawnych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.

Warunki udzielania kredytu na zakup towarów/usług Credit Agricole Bank Polska S.A.

IV. Reklamacja, gwarancja, rękojmia

 

 

 

1. Podstawą reklamacji, naprawy gwarancyjnej jest dowód zakupu wydawany razem z zakupionym towarem oraz formularz reklamacyjny, który pobrać można tutaj. (faktura VAT, paragon).

 

2. Reklamacja jest rozpatrywana w terminie 14 dni od dnia doręczenia reklamowanego towaru.

 

 

3. Towar nadający się do reklamacji należy odesłać na adres siedziby firmy Ewa Siedlik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LPG AUTO GAZ" Skrzyszów 44a, 33-156 Skrzyszów. Koszty transportu towaru odsyłanego do sprzedawcy ponosi Klient.

 

 

4. W przypadku uznania gwarancji, naprawy czy też wymiany towaru na nowy, koszty związane z transportem do Klienta pokrywa firma Ewa Siedlik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LPG AUTO GAZ".

 

 

5. W sytuacji nie uznania reklamacji bądź gdy producent uzna, że towar został uszkodzony poprzez niepoprawny montaż czy obsługę, koszt transportu zwrotnego spoczywać będzie na odbiorcy.

 

 

6. Firma zastrzega sobie prawo do nie odbierania przesyłek wysłanych za pobraniem.

 

 

7. W sytuacji otrzymania towaru niezgodnego z zamówieniem, Klient powinien bezzwłocznie powiadomić o tym pracownika sklepu internetowego poprzez e-mail bądź telefon. Zostanie on poinstruowany co robić w takim przypadku.

 

 

8. Agsiedlik.pl jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia na kupującego lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy sprzedanej w tej samej chwili.

 

 

9. Reklamacje z tytułu rękojmi można złożyć w dowolnej formie. Może to być forma elektroniczna, za pomocą formularza reklamacyjnego bądź forma pisemna na adres Ewa Siedlik PHU "LPG AUTO GAZ" Skrzyszów 44a, 33-156 Skrzyszów. W celu uzyskania informacji odnośnie spedytora, który ma odebrać i dostarczyć reklamowany produkt prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

 

 

10. Jeżeli produkt ma wadę Klient ma prawo żądać obniżenia ceny bądź odstąpienia od umowy, chyba że Ewa Siedlik PHU "LPG AUTO GAZ" niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Klienta wymieni produkt wadliwy na wolny od wad albo usunie wadę. Sprzedawca może odmówić zadośćuczynienia Klientowi jeżeli produkt był już wymieniony lub naprawiony przez Ewa Siedlik PHU "LPG AUTO GAZ" albo Ewa Siedlik PHU "LPG AUTO GAZ" nie wymieniła produktu na wolny od wad, ani też tej wady nie usunęła.

 

 

11. Koszty dostarczenia naprawionego lub wymienionego na nowy wolny od wad produktu ponosi agsiedlik.pl

 

 

12. Rozpoznanie reklamacji z tytułu rękojmi następuje w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Po tym terminie, jeśli Ewa Siedlik PHU "LPG AUTO GAZ" nie ustosunkuje się do żądań Klienta, uważa się żądanie za uzasadnione.

 

 

13. Gdy wada fizyczna zostanie stwierdzona przed upływem 2 lat Sprzedawca odpowiada z tytułu rękojmi.

 

 

V. Odstąpienie od umowy

 

 

 

1. Klientowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia otrzymania zamówionego produktu, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

 

 

Klient ma oddać towar w stanie niezmienionym. Agsiedlik.pl zastrzega sobie, że na części elektroniczne nie ma zwrotu towaru, w takiej sytuacji Klient może skorzystać z reklamacji (towar musi być niezmieniony oraz nieużywany).

 

 

Niezbędnym warunkiem do zwrotu jest posiadanie dowodu zakupu (np. paragon, faktura VAT).

 

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

 

 

By móc skorzystać z tego prawa należy poinformować sklep agsiedlik.pl Ewa Siedlik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LPG AUTO GAZ" Skrzyszów 44a, 33-156 Skrzyszów e-mail: kontakt@agsiedlik.pl nr. tel. 603 775 77 o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. pismo wysłane pocztą na adres Ewa Siedlik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LPG AUTO GAZ" Skrzyszów 44a, 33-156 Skrzyszów lub pocztą elektroniczną: kontakt@agsiedlik.pl).

 

 


 
Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

 

2. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
1)   o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
2)   w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
3)   w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
4)   w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
5)   w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
6)   w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
7)   w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
8)   w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
9)   w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
10)  o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
11)  zawartej w drodze aukcji publicznej;
12)  o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
13)  o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

 

 

Skutki odstąpienia od umowy
 
W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu otrzymane od Państwa płatności, pomniejszone o koszty dostawy.

Zwrot płatnosci nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

 

 

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 

 

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

 


 
Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni na adres:
 
Ewa Siedlik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe

 

"LPG AUTO GAZ"

 

Skrzyszów 44a

 

33-156 Skrzyszów
z dopiskiem „Zwrot”.
 

 


Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.

 

 

Jeżeli nie można, rozsądnie oceniając, wcześniej obliczyć kosztów zwrotu rzeczy w takiej sytuacji będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów, a ich wysokość szacowana jest maksymalnie na kwotę 25 PLN lub w sytuacji gdy produkt jest wielkogabarytowy, a jego kwota wysyłki przekracza wcześniej wymienioną sumę - koszt nie powinien przekroczyć kwoty dostawy podanej na Państwa zamówieniu.
 

 


Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

 

 

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)
 
Ja ............................................................niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej/ych rzeczy ........................................................................................,
numer zamówienia....................................................................................
Data zawarcia umowy (*)/odbioru (*)……………………………………………………..
Imię i nazwisko konsumenta(-ów) ……………………………………………………………
Adres konsumenta(-ów)…………………………………………………………………………….
Adres…………………………………………………………………
Podpis konsumenta(-ów)…………………………………………………………………………(tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej)
Data: …………………
(*) Niepotrzebne skreślić.

Pobierz: Formularz odstąpienia od umowy

 

 

VI. Postanowienia końcowe

 

 

1. Regulamin może ulec zmianie.

 

2. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na umieszczenie swoich danych w bazie sklepu www.agsiedlik.pl Dane te są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówienia i nie będą udostępniane osobom trzecim. Administratorem danych osobowych Klienta jest Ewa Siedlik Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LPG AUTO GAZ".

 

 

Przetwarzanie danych osobowych odbywa się zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883) w celu wykonania umowy. Klient w każdej chwili ma możliwość na podstawie pisemnego wniosku, zażądać dostępu, usunięcia lub zmiany jego danych osobowych.

 

 

Zasady ochrony danych osobowych zamieszczone są w zakładce Polityka Prywatności.

 

 

3. Zabrania się kopiowania, wykorzystywania i rozpowszechniania treści oraz zdjęć umieszczonych w sklepie internetowym www.agsiedlik.pl

 

 

4. Do kwestii nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

 

 

Regulamin obowiązuje od 25.12.2014 r.

(4.2/5), głosów: 40
Ocena strony
Copyright © 2013-2024 P.H.U. LPG AUTO GAZ

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasza witryna może działać lepiej. Rozumiem

X
Niestety jesteśmy poza biurem.
Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie,
kiedy wrócimy do pracy?
Podaj swój numer telefonu
12 klientów dzisiaj zamówiło rozmowę z nami.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych.
Tylko oddzwonimy.