Język:
lang pl
Waluta:
0

Blog LPG

Serwisowanie instalacji LPG - o czym musisz pamiętać?

Andrzej Siedlik
117
Wybór instalacji LPG do samochodu, poza oszczędnościami przynosi jednak kilka dodatkowych obowiązków związanych z jej przeglądem i serwisowaniem. W związku ze specyfiką instalacji i rodzajem paliwa, a także dodatkowymi częściami musimy na bieżąco serwisować całą instalację.

Najpopularniejsze mity dotyczące LPG

Andrzej Siedlik
94

Wraz ze wzrostem popularności montażu instalacji LPG w samochodach, przez lata pojawiły się mity na temat jej funkcjonowania czy bezpieczeństwa. Wiele z nich jest na tyle głęboko zakorzenionych w ludzkiej świadomości, że bezkrytycznie uważają je za prawdę. W dzisiejszym wpisie postaramy się rozprawić z tymi najpopularniejszymi, które najmocniej uderzają w osoby planujące założenie instalacji gazowej w swoim samochodzie.

LPG w Europie - O różnych końcówkach słów kilka

Andrzej Siedlik
183

Wyjeżdżając za granicę, niemal każdemu zależy na tym, aby zamknąć koszt podróży w jak najniższej kwocie. Posiadając samochód wyposażony w instalację gazową, szczególnie przy zdecydowanie dłuższych trasach mamy możliwość zaoszczędzenia zdecydowanie pokaźnych sum pieniędzy. Jednak czy wszędzie będzie możliwe zatankowanie gazu? Czy stacje benzynowe oferujące gaz LPG w każdym kraju są takie same?

Jaki zbiornik LPG wybrać do samochodu?

Andrzej Siedlik
134

Wybierając instalację gazową, nie można zapomnieć o jej kluczowym elemencie, którym z całą pewnością jest zbiornik. Zbiornik będzie przechowywał nasze tanie paliwo, którym jest mieszanka propan butanu. Czy kierować się przy wyborze? Które cechy powinny być dla nas najważniejsze i jaki rodzaj butli wybrać? W dzisiejszym wpisie postaramy się przybliżyć Państwu ten niełatwy wybór.

Czy warto zakładać instalację LPG?

Andrzej Siedlik
291

Okres wakacyjny powoli dobiega końca, jednak według analiz nie możemy spodziewać się obniżki cen paliwa na stacjach, tak jak miało to miejsce w analogicznych latach w tym okresie. Niemal każdy kierowca, odwiedzający Polskie stacje, przyzwyczaił się do cen daleko wykraczających ponad 5 zł za litr benzyny bezołowiowej.

Copyright © 2013-2018 P.H.U. LPG AUTO GAZ
Realizacja artnex.pl
agsiedlik.pl
X
Niestety jesteśmy poza biurem.
Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie,
kiedy wrócimy do pracy?
Podaj swój numer telefonu
21 klientów dzisiaj zamówiło rozmowę z nami.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych.
Tylko oddzwonimy.