Język:
Language PL Language EN
Waluta:
0
« powrót
AG Centrum

Zenit Black Box OBD - 8 cyl. - sterownik, komputer

opinii: 1

Opis produktu

Zenit Black Box OBD - 8 cyl. -  sterownik, komputer

 

Dane techniczne

  • Wersja do silnika 8 cyl.

 

Opis zastosowania

Zenit Black Box to technologicznie zaawansowany sterownik LPG&CNG, który uczy się od sterownika benzynowego strategii dawkowania paliwa i w oparciu o zebrane dane w maksymalnie wydajny sposób dobiera dawkę gazu.
Model Black Box to platforma na miarę technologicznego rozwoju automotive.
Kategoria premium sterowników do silników z pośrednim wtryskiem benzyny - ten model konkretnie do aut z silnikami o 8 cylindrach!

Sterowniki w wersji OBD są idealnym rozwiązaniem ułatwiającym pracę montażysty. Stosuje się je w autach sprzedawanych w Europie po 2001 roku. Moduł OBD (On Board Diagnostic) daje wgląd w parametry pracy silnika – głównie aktualnej mieszanki paliwowej. Co więcej – daje dostęp do rozbudowanej diagnostyki silnika. Sterownik Zenit Black Box w wersji OBD pozwala na sprawną regulację instalacji gazowej. Dodatkowo, dla silników typu valvetronic, regulacja z Zenit Black Box jest znacząco szybsza i dokładniejsza niż klasyczna regulacja po czasach wtrysku.
Korzyści z zastosowania modułu OBD jest znacznie więcej. Kolejną jest możliwość korzystania z automatycznej korekty czyli funkcji, która powoduje, że sterownik gazowy dba o skład mieszanki. Dzieje się tak, ponieważ odczytuje dane z komputera samochodu. Moduł OBD umożliwia odczyt oraz ewentualne kasowanie błędów w komputerze pojazdu. Mówiąc najprościej – zastępuje skaner diagnostyczny, który jest, dodatkowym zewnętrznym urządzeniem. Dla montażysty to ogromna wygoda i oszczędność czasu na regulację instalacji – wykorzystuje jedno urządzenie w sposób wielofunkcyjny. Wymierną korzyścią z użycia modułu OBD dla kierowcy jest zastosowanie idealnej mieszanki dla silnika.
Moduł OBD w sterowniku Black Box obsługuje zarówno protokół CAN, jak i protokół K-LINE. CAN występuje przede wszystkim w nowszych pojazdach, a K-LINE przeważnie w starszych, choć są odstępstwa od tej reguły. Możliwość komunikacji przez oba protokoły, jaką daje Zenit Black Box, jest gwarancją, że sterownik połączy się z każdym autem niezależnie od jego wieku.

 

 


Cena dotyczy 1 szt. produktu (komputer, sterownik).

 

Chcę napisać opinię
Dodaj opinię
03.10.2019, 15:32
gazownik
Świetny produkt! Zdecydowanie kategoria premium.
« powrót
Copyright © 2013-2020 P.H.U. LPG AUTO GAZ
Realizacja artnex.pl
X
Niestety jesteśmy poza biurem.
Chcesz, abyśmy oddzwonili do Ciebie,
kiedy wrócimy do pracy?
Podaj swój numer telefonu
21 klientów dzisiaj zamówiło rozmowę z nami.
Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych.
Tylko oddzwonimy.